Skrydžiai iš Rygos į Prahą

Turistai iš viso pasaulio trokšta nukeliauti į įspūdingąjį Prahos miestą ir su nuostabia šalies kultūra susipažinti iš arti. Prahos senamiestis, vienas nedaugelio Europoje, kuris beveik visai nenukentėjo per Antrąjį Pasaulinį karą. Būtent dėl to, pasivaikščiojimas Prahos senamiestyje, gali pasirodyti lyg turas po muziejų ar kelionė laiku! Išskirtiniai lankytini objektai užtikrins, kad atostogų Prahoje metu tikrai nenuobodžiausite. Nuostabi architektūra, pilys, muziejai, istoriniai monumentai ir kultūriniai palikimai – užtikrins, kad jūsų atostogos būtų turiningos. Tiesioginių skrydžių iš Lietuvos į Prahą nėra, tačiau neverta jaudintis – lėktuvai tiesiogiai į Prahą skrenda iš Rygos oro uosto!

Skrydžiai Ryga – Praha

Skrydžiai iš Rygos į Prahą vykdomi net kelis kartus per savaitę, kadangi jų paklausa yra didžiulė. Nesunkiai rasite sau tinkamą kelionės variantą, kadangi skrydžius iš Rygos į Prahą vykdo net kelios oro linijų bendrovės. Skrydis Ryga – Praha yra trumpas, kadangi miestus skiria labai kuklus atstumas. Oro linijų bendrovės užtikrina, kad kelionė į Prahą bus trumpa ir maloni. Net jei teks skristi su persėdimu, kelionė Ryga – Praha tikrai neužtruks labai ilgai,

Lėktuvų bilietai Ryga – Praha

Norėdami sutaupyti, lėktuvų bilietus į Prahą pirkite kuo ankščiau. Optimaliausias laikas pirkti lėktuvų bilietus yra penki arba šeši mėnesiai prieš skrydžio datą. Kuo arčiau skrydžio data – tuo brangiau kainuos lėktuvų bilietai. Vienintelė išimtis yra paskutinės minutės pasiūlymai skrydžiams iš Rygos į Prahą. Oro linijų bendrovės kartais taiko labai dideles nuolaidas skrydžiams Ryga – Praha. Tereikia stebėti oro linijų bendrovių tinklalapius ir galbūt jums pasiseks rasti labai pigius skrydžius iš Rygos į Prahą!

Kelionės į Prahą yra puikių atostogų garantas. Jei norite į Prahą skristi tiesiogiai, rinkitės skrydžius iš Rygos.

Skrydžiai į Prahą

Skrydžiai iš Prahos