Prahos oro uostai

Į Prahą kasmet plūsta šimtai tūkstančių turistų iš viso pasaulio. Keliautojai žavisi unikalia Prahos miesto architektūra – Čekijos Respublikos sostinė yra vienas iš ne daugelio Europos miestų, kuris beveik nenukentėjo Antrojo Pasaulinio karo metu. Pasivaikščiojimas Prahos gatvėse yra tarsi turas po muziejų – architektūrinis paveldas, istoriniai monumentai, daugybė meno kūrinių ir lankytinų objektų, sukuria išskirtinę miesto atmosferą. Turistai renkasi keliones į Prahą, nes šis miestas yra labiausiai tinkantis norintiems susipažinti su unikalia Čekijos Respublikos kultūra. Skrydžiai į Prahą – dažni ir trumpi, o keliautojai vykstantys į Prahą, nusileidžia į labai modernų oro uostą. Prahos oro uostas – atitinka visus pasaulinio lygio standartus.

Prahos oro uostas

Prahos oro uostas yra vienas užimčiausių oro uostų visoje Europoje. Modernus oro uostas kasmet aptarnauja maždaug vienuolika milijonų keleivių ir bendradarbiauja su daugybe oro linijų iš viso pasaulio. Praha Vaclavo Havelo oro uostas – didžiausias Čekijos Respublikos tarptautinis oro uostas, į kurį skrydžiai vykdomi iš daugybės Europos šalių. Pigiausius skrydžius į Prahos oro uostą vykdo oro linijų kompanijos Ryanair ir Wizzair.

Prahos oro uostas pastatytas dar 1931 metais ir yra vienas seniausių oro uostų Europoje. Šiuo metu, oro uostas yra įrengtas itin moderniai ir patogiai:  oro uoste daugybė kavinių, parduotuvių ir poilsio vietų. Laukiant skrydžio galėsite ne tik pavalgyti ar apsipirkti, bet ir saugiai bei patogiai pailsėti. Prahos oro uosto saugumas užtikrintas specialiai apmokytų profesionalų, o prireikus - oro uosto personalas maloniai jums suteiks visą norimą informaciją.

Prahos oro uostas nuo Čekijos Respublikos sostinės centro įsikūręs per mažiau nei dvylika kilometrų. Susisiekimas su Prahos centru yra labai patogus – į centrą galite nuvykti autobusu arba taksi.

Skrydžiai į Prahą

Skrydžiai iš Prahos