Pigūs skrydžiai į Prahą

Praha neabejotinai yra viena gražiausių Europos sostinių. Šis miestas gali pasigirti tuo, kad Antro Pasaulinio karo metu, beveik nenukentėjo. Prahos senamiestis, į UNESCO pasaulinį paveldo sąrašą, įtrauktas tikrai ne veltui! Šimtai tūkstančių turistų, kiekvienais metais keliauja aplankyti nuostabiosios Prahos. Tarp penkių kalvų įsikūrusi Čekijos Respublikos sostinė, keliautojus traukia ne vien dėl skanaus maisto ir visame pasaulyje garsaus čekiško alaus. Daugybė lankytinų objektų, muziejai, istoriniai monumentai, kavinės, restoranai, klubai ir įvairios pramogos – priežastys dėl kurių verta apsilankyti Prahoje. Pigūs skrydžiai į Prahą – puikių atostogų pradžia, taigi nereikia gaišti laiko ir laikas pradėti planuoti savo svajonių atostogas.

Pigūs skrydžiai į Prahą

Pigūs skrydžiai į Prahą iš Vilniaus vykdomi net kelis kartus per savaitę. Skrydžių dažnumą, žinoma, lėmė didžiulė paklausa – daugybė turistų trokšta aplankyti nuostabaus grožio Čekijos Respublikos sostinę. Kadangi atstumas tarp Vilniaus ir Prahos nėra didelis, skrydis į Prahą yra trumpas. Tiesa, šiuo metu skrydžiai iš Vilniaus į Prahą nėra tiesioginiai. Tačiau, net ir skrendant su persėdimu, kelionė į Prahą netruks ilgai ir nesugaiš daug jūsų brangaus atostogų laiko. Na, o tiesioginiai skrydžiai į Prahą iš Vilniaus – bus vykdomi jau labai greitai!

Pigūs lėktuvų bilietai į Prahą

Norėdami pigiai nukeliauti į Prahą, lėktuvų bilietus turite pirkti bent penki ar šeši mėnesiai prieš savo kelionę. Pirkdami lėktuvų bilietus į Prahą likus bent pusmečiui iki skrydžio, mokėsite gerokai mažiau. Kuo arčiau skrydžio data – tuo brangiau mokėsite už lėktuvo bilietus į Prahą. Pigūs skrydžiai Vilnius – Praha yra dažni, tačiau artėjant skrydžio datai sparčiai brangsta. Taigi, norėdami sutaupyti, elkitės protingai ir lėktuvų bilietus pirkite kuo įmanoma ankščiau!

Skrydžiai į Prahą

Skrydžiai iš Prahos