Turizmas Prahoje

Praha – vienas labiausiai turistų pamėgtų miestų Europoje. Ne veltui! Praha yra vienas ne daugelio Europos miestų, kurie beveik nenukentėjo Antrojo Pasaulinio karo metais ir išsaugojo autentišką miesto architektūrą. KĄ veikti Prahoje randa visi – daugybė lankytinų objektų, muziejai, istoriniai monumentai, galerijos ir nuostabi architektūra tikrai patiks tiems, kurie trokšta iš arti pažinti Čekijos Respublikos kultūrą ir istoriją. Na, o daugybė koncertų, audringi vakarėliai ir įvairūs renginiai patiks tiems, kurie į Prahą keliauja norėdami pasinerti į audringas linksmybes. Į Prahą kasmet atvyksta virš dešimties milijonų turistų iš viso pasaulio. Turizmas Prahoje išvystytas itin puikiai – susisiekimas, apgyvendinimas, rekreacija ir kitos turizmo industrijos veiklos, Prahoje veikia sklandžiai ir tiksliai it laikrodis.

Dėl didelio turistų kiekio, kasmet atvykstančio į Prahą, mieste turizmo industrija itin puikiai išvystyta. Čekijos Respublikos sostinėje apstu ženklų ir nuorodų skirtų turistams. Bet kuris Prahos turizmo centras, maloniai ir gretai suteiks jums informaciją, kuri reikalinga jūsų kelionei. Turizmo centruose dirba specialiai apmokyti profesionalai, kalbantys net keliomis kalbomis, kurie greitai ir kokybiškai atsakys į visus jus dominančius klausimus. Turizmo centruose taip pat galite įsigyti Prahos turizmo gidą ir žemėlapius – taip dar lengviau rasite jums reikalingas vietas mieste.

Vienas geriausių Prahos turizmo aspektų – ekskursijos po Prahą. Norėdami kuo daugiau sužinoti apie miesto kultūrą ir istoriją, leiskitės į ekskursijas su gidais. Miestą jums aprodys profesionalas, kuris supažindins jus netik su miesto istorija, bet papasakos daugybę įdomių faktų apie Prahą, patars kur sutaupyti ar įdomiai praleisti laiką. Nemokamos ekskursijos po Prahą – labai dažnos. Pasidomėkite internete apie nemokamus Prahos turus ir leiskitės į miesto pažinimo kelionę.

Prahoje itin geras susisiekimas. Mieste važinėja gausybė autobusų, Praha turi savo metro. Taigi atostogaudami Prahoje, nesunkiai pasieksite visas lankytinas vietas, visai nesvarbu kurioje miesto dalyje gyvensite!

Turizmas Prahoje sukurtas ir išvystytas tam, kad miesto svečiai kuo lengviau susiorientuotų savo atostogų Prahoje metu. Kelionės į Prahą yra tokios numylėtos ne veltui – šis miestas yra tikras turistų rojus!

Skrydžiai į Prahą

Skrydžiai iš Prahos