Savaitgalis Prahoje

Praha yra vienas įspūdingiausių Europos miestų. Milijonai turistų kasmet, renkasi Prahą kaip savo atostogų lokaciją. Atostogos Prahoje suteiks jums daugybę nepamirštamų įspūdžių! Unikalus miestas turistus traukia savo išskirtine atmosfera – Antrojo Pasaulinio karo metu Praha beveik nenukentėjo, todėl miestui pavyko išsaugoti unikalią istorinę architektūrą. Ką veikti Prahoje tikrai yra – kiekvienas turistas ras sau patrauklių užsiėmimų ir pramogų. Daugybė istorinių lankytinų objektų ir muziejų patiks tiems, kurie trokšta susipažinti su Prahos istorija is kultūra, o nesibaigiančios linksmybės ir vakarėliai – patenkins audringų šelionių trokštančius turistus. Praha – labai nebrangus miestas, todėl net ir vienas savaitgalis Prahoje tikrai jums patiks ir nenuskriaus jūsų piniginės.

Savaitgalis Prahoje

Jei negalite skirti daug laiko atostogoms, arba tiesiog trokštate turiningai praleisti savaitgalį – savaitgalis Prahoje yra nuostabi idėja! Puiki idėja įsimylėjėliams – savaitgalis Prahoje dviems. Miestas pasitiks jus su daugybe pramogų – unikali miesto architektūra, muziejai, galerijos, istoriniai monumentai, įvairūs renginiai, vakarėliai, koncertai, daugybė kavinių, restoranų, skanus maistas ir draugiški vietiniai gyventojai, tikrai užtikrins nuostabias atostogas kiekvienam. Unikali Prahos istorija ir kultūra jaučiama visose miesto gatvėse. Kelionė į Prahą suteiks jums išskirtinę galimybę pasidžiaugti autentiška Čekijos Respublikos kultūra, pažinti vietinį gyvenimą, pasimėgauti skaniu maistu bei geriau pažinti ne tik Prahą, bet ir save.

Norėdami užtikrinti, kad jūsų savaitgalis Prahoje būtų visapusiškai pavykęs ir smagus, savo kelionę planuokite iš anksto. Norėdami sutaupyti, lėktuvų bilietus pirkite kuo ankščiau. Likus penkiems arba šešiems mėnesiams iki skrydžio, lėktuvų bilietai į Prahą būna patys pigiausi, o jų pasirinkimas – didžiausias. Iš anksto užsisakykite ir viešbutį Prahoje. Kuo ankščiau pasirūpinsite visomis kelionės išlaidomis, tuo mažiau pinigų išleisite!

Jei norite spontaniškų atostogų, būtinai pasidomėkite paskutinės minutės pasiūlymais į Prahą. Oro linijų bendrovės gana dažnai siūlo nuolaidas paskutinės minutės skrydžiams į Prahą. Tai puiki galimybė savaitgaliui nukeliauti į nuostabiąją Prahą!

Jei trokštate pabėgti nuo rutinos ir leistis į nepamirštamą kelionę – savaitgalis Prahoje yra skirtas jums. Savaitgalio Prahoje kaina tikrai nėra didelė, o savo vizito Čekijos Respublikos sostinėje tikrai nepamiršite niekada!

Skrydžiai į Prahą

Skrydžiai iš Prahos