Gyvenimas Prahoje

Praha nenuginčijamai yra vienas gražiausių Europos miestų. Čekijos Respublikos sostinė, ne veltui pritraukia šimtus tūkstančių lankytojų! Mietsas keliautojus vilioja išskirtine miesto atmosfera – Praha beveik nenukentėjo Antrojo Pasaulinio karo metu, todėl mieste kartais galima pasijusti, lyg muziejuje. Išskirtinė istorinė miesto architektūra, sukuria unikalų Prahos veidą. Vien pasivaikščiojimas Prahos senamiesčio gatvėmis, privers jus pasijausti, lyg laiku nukeliavus į praeitį. Prahą mėgsta ne vien turistai – daugybė žmonių iš Europos ir pasaulio, nusprendžia savo gyvenimą kurti Prahoje! Šis miestas – nuostabus. Gyvenimas Prahoje bėga, rodos, kitokiu ritmu nei visame likusiame pasaulyje.

Gyvenimas Prahos mieste labai eklektiškai – vieni sako, kad gyvenimas mieste ramus, kiti – beprotiškas ir siautulingas. Praha patiks visokio amžiaus žmonėms, kadangi ką veikti Prahoje tikrai yra. Šiame mieste itin vertinama kultūra ir menas, taigi veiklų šioje srityje tikrai netrūksta. Žinoma, kaip ir kiekviena Europos sostinė, Praha gali pasigirti itin audringu naktiniu gyvenimu, daugybe pramogų, koncertų ir įvairiausių miesto renginių. Prahos naktinis gyvenimas ypatingai žavi jaunimą – daugybė vakarėlių, trunkančių visą naktį, patiks tikrai kiekvienam!

Praha, kaip ir visi dideli miestai, turi daugybę įvairių rajonų. Centrinė miesto dalis visuomet yra pilna turistų, kainos čia aukštesnės, o juokas ir klegesys gatvėse – niekada netyla. Rajonai, kurie yra šiek tiek nutolę nuo centro, yra gerokai ramesni, o butų ir įvairių prekių kainos juose daug mažesnės.

Prahoje gyventi žmonės nori ne vien dėl turiningo laisvalaikio, bet ir dėl didelės darbo rinkos. Itin didelės galimybės Prahoje tiems, kurie yra savo srities ekspertai – profesionalams Prahoje visad atsiras darbo. Pragyvenimo lygis Prahoje gana aukštas – užmokesčiai už darbą Prahoje pakankamai dideli, o kainos tikrai žemos. Prahoje labai populiaru dirbti turizmo industrijoje, kadangi šis sektorius mieste yra itin gerai išvystytas!

Gyventi Prahoje verta dėl daugelio priežasčių – unikalus miestas žavi išskirtine kultūra, daugybe pramogų ir užsiėmimų. Mieste daugybė universitetų ir akademijų, kurios vilioja studentus. Vienas svarbiausių aspektų, traukiančiu žmones gyventi Prahoje – plati darbo rinka. Sudėjus visas šias detales, gaunama ideali vieta gyvenimui!

Skrydžiai į Prahą

Skrydžiai iš Prahos