Vilnius - Praha

Kelionės į Prahą yra labai populiarios – šimtai tūkstančių turistų iš viso pasaulio, kasmet renkasi atostogas Čekijos Respublikos sostinėje. Ne veltui! Šis miestas yra nuostabus – Antrojo Karo nesuniokotas senamiestis, išskirtinė architektūra, daugybė lankytinų objektų, istorinių monumentų, šimtamečių pilių, muziejų, kavinių, restoranų ir įvairių pramogų, užtikrins nepamirštamas atostogas. Populiariausias pasirinkimas keliaujantiems iš Lietuvos į Čekijos Respublikos sostinę yra skrydžiai Vilnius – Praha.

Vilnius – Praha skrydžiai

Skrydžiai iš Vilniaus į Prahą yra vykdomi labai dažnai, kadangi norinčių skristi tikrai netrūksta. Vilnius – Praha skrydžiai organizuojami net kelių oro linijų, taigi nesunkiai išsirinksite sau tinkamiausią kelionės variantą. Vilnius – Praha atstumas yra labai mažas, taigi kelionė lėktuvu tikrai netruks ilgai ir bus maloni! Tiesa ta, kad šiuo metu tiesioginis Vilnius – Praha skrydis neegzistuoja – jokios oro linijų bendrovės nevykdo tiesioginių skrydžių į Prahą. Tačiau kelionės į Prahą iš Vilniaus netrunka ilgai, nors ir turi tarpinių skrydžių.

Vilnius – Praha lėktuvų bilietai

Norėdami sutaupyti, skrydžių į Prahą pradėkite ieškoti iš anksto. Pigiausi lėktuvų bilietai į Prahą būna tuomet, kai juos perkate bent penki ar net šeši mėnesiai prieš kelionę. Pirkdami lėktuvų bilietus į Prahą pusmetis prieš kelionę, ne tik mokėsite mažiausiai, bet rinksitės iš daugybės skrydžių variantų. Optimaliausias variantas yra iš karto pirkti bilietus Vilnius – Praha – Vilnius. Taip mokėsite mažiau ir iš karto įsigysite atgalinius bilietus.

Paskutinės minutės Vilnius – Praha skrydis – puiki idėja tiems, kurie nori pabėgti nuo rutinos ir leistis į spontaniškas atostogas. Paskutinės minutės pasiūlymai į Prahą nustebins jus mažomis kainomis! Stebėkite oro linijų tinklalapius ir galbūt jums nusišypsos laimė.

Galite rinktis net iš keleto skrydžių bendrovių, organizuojančių skrydžius:

  • Vilnius – Praha Ryanair kelionių pasiūlymai
  • Vilnius – Praha Wizzair kelionių pasiūlymai

Skrydžiai į Prahą

Skrydžiai iš Prahos