Ryga - Praha

Kelionės į Prahą tampa vis labiau populiaresnės! Šimtai tūkstančių turistų, trokšta susipažinti su Čekijos kultūra ir keliauja į Prahą. Prahos senamiestis yra įtraukas į UNESCO pasaulinį paveldo sąrašą – tai vienas iš ne daugelio Europos senamiesčių, kuris nebuvo apgadintas per Antrą Pasaulinį karą. Atostogos Prahoje – nuostabus pasirinkimas! Daugybė lankytinų objektų, šimtametės pilys, muziejai, galerijos, įspūdinga architektūra, kavinės, klubai, restoranai ir įvairūs renginiai, tikrai garantuos, kad jūsų atostogų laikas nebūtų nuobodus!

Skrydžiai Ryga – Praha

Skrydžiai iš Rygos į Prahą yra labai populiarūs, dėl to šiuo maršrutu lėktuvai kursuoja net kelis kartus per savaitę. Norintys į Prahą skristi tiesiogiai, turėtų rinktis skrydžius Ryga – Praha. Nei iš Vilniaus, nei iš Kauno oro uostų, tiesioginiai skrydžiai į Prahą nėra vykdomi.

Skrydis Ryga – Praha nėra ilgas, kadangi atstumas tarp šių miestų yra labai nedidelis. Pigios oro linijų kompanijos užtikrina, kad skrydis būtų patogus ir malonus. Net jei keliausite su persėdimu, skrydžiai tikrai netruks ilgai. Tiesioginiai skrydžiai Ryga – Praha yra pats optimaliausias variantas norintiems keliauti į Prahą, kadangi iš Lietuvos į Prahą tiesioginių skrydžių nėra, o Rygos oro uostą iš Lietuvos pasieksite labai greitai!

Pigūs bilietai Ryga – Praha

Pigūs bilietai Ryga – Praha parduodami labai dažnai. Optimaliausios ir pigiausios lėktuvų bilietų kainos bus tuomet, kai skrydžių ieškoti pradėsite bent penki ar šeši mėnesiai prieš kelionę. Pirkdami lėktuvų bilietus iš anksto ne tik sutaupysite pinigų, bet rinksitės iš daugybės skrydžių variantų. Kuo arčiau skrydžio data – tuo brangesni bus lėktuvų bilietai. Vienintelė išimtis – pigūs paskutinės minutės skrydžiai, kai lėktuvų bilietai Ryga – Praha kainuoja vos dešimt ar dvidešimt eurų!

Kelionės į Prahą – nepamirštamų ir nuostabių atostogų garantas. Nagi, pats laikas pradėti planuoti kelionę!

Skrydžiai į Prahą

Skrydžiai iš Prahos