Praha - Vilnius

Turistai iš viso pasaulio trokšta nukeliauti į įspūdingąjį Prahos miestą ir su nuostabia šalies kultūra susipažinti iš arti. Prahos senamiestis, vienas nedaugelio Europoje, kuris beveik visai nenukentėjo per Antrąjį Pasaulinį karą. Būtent dėl to, pasivaikščiojimas Prahos senamiestyje, gali pasirodyti lyg turas po muziejų ar kelionė laiku! Išskirtiniai lankytini objektai užtikrins, kad atostogų Prahoje metu tikrai nenuobodžiausite. Nuostabi architektūra, pilys, muziejai, istoriniai monumentai ir kultūriniai palikimai – užtikrins, kad jūsų atostogos būtų turiningos. Prahos oro uostas – didžiulis tarptautinis oro uostas, skrydžius vykdantis į daugybę pasaulio šalių. Skrydžiai Praha – Vilnius yra labai populiarūs ir tikrai nėra  brangūs!

Praha – Vilnius skrydžiai

Skrydžiai Praha – Vilnius yra organizuojami bent kelis kartus per savaitę, dėl didelės klientų paklausos. Kadangi maršruto Praha – Vilnius atstumas yra mažiau nei devyni šimti kilometrų, skrydis tikrai neprailgs. Tiesa, tiesioginiai skrydžiai į Prahą nėra vykdomi. Tačiau net ir skrydžiai su persėdimu netruks ilgai! Pirkdami lėktuvų bilietus, pasirinkite skrydžius, kurių trukmė mažiausia – tarpinių skrydžių kartais tenka laukti gana ilgai, bet perkant bilietus iš anksto, tikrai rasite puikių kelionės variantų!

Praha – Vilnius lėktuvų bilietai

Norėdami įsigyti pigius lėktuvų bilietus iš Prahos į Vilnių – savo kelionę pradėkite planuoti iš anksto. Jei keliausite iš Vilniaus į Prahą atostogoms, patartina iš karto pirkti bilietus Vilnius – Praha – Vilnius. Jei gyvenate Prahoje ir norite trumpam grįžti į Vilnių – lėktuvų bilietus pirkite kuo ankščiau. Pirkdami lėktuvų bilietus likus pusmečiui iki skrydžio, ne tik sutaupysite pinigų, bet ir rinksitės iš didelio skrydžių pasirinkimo.

Galite rinktis net iš keleto skrydžių bendrovių, organizuojančių skrydžius:

  • Praha – Vilnius Ryanair kelionių pasiūlymai
  • Praha – Vilnius Wizzair kelionių pasiūlymai

 

Skrydžiai į Prahą

Skrydžiai iš Prahos