Kaunas - Praha

Praha - Čekijos Respublikos sostinė, išties yra ypatingas miestas. Prahos senamiestis – nuostabus ir tikrai ne veltui įtraukas į UNESCO pasaulinio paveldo sąrašą - miesto senamiestis yra vienas iš nedaugelio Europoje, kurie beveik nenukentėjo per Antrąjį Pasaulinį karą. Istorinė senamiesčio architektūra, daugybė lankytinų objektų, šimtametės pilys, devynios galybės muziejų ir galerijų garantuotai užtikrins, kad jūsų atostogos būtų ypatingos. Čekai – labai draugiški ir nuoširdūs žmonės, taigi Prahoje jausitės kaip namuose! Kelionės iš Lietuvos į Prahą iš tiesų yra labai populiarios, taigi skristi galėsite net iš kelių oro uostų. Norintys skristi iš Kauno – tikrai nesusidurs su nesklandumais, ieškodami lėktuvų bilietų.

Kaunas – Praha skrydžiai

Kadangi kelionės iš Lietuvos į Prahą yra labai populiarios, skrydžiai į Prahą organizuojami labai dažnai. Skrydžiai Kaunas – Praha vykdomi net kelis kartus per savaitę, taigi tikrai rasite sau tinkamą kelionės variantą! Skrydžių iš Kauno į Prahą padaugėja vasarą ir didžiųjų švenčių metu. Tiesa ta, kad tiesioginiai skrydžiai Kaunas – Praha nevykdomi, teks keliauti su persėdimu. Tačiau, nereikia rūpintis! Net ir kelionė su persėdimu netruks ilgai, kadangi Kaunas – Praha atstumas yra labai mažas!

Kaunas – Praha lėktuvų bilietai

Norėdami sutaupyti, būtinai savo kelionę pradėkite planuoti iš anksto. Pigiausi lėktuvų bilietai Kaunas – Praha būna tuomet, kai juos perkate bent penki ar net šeši mėnesiai prieš kelionę. Pirkdami lėktuvų bilietus į Prahą bent pusmetis iki skrydžio, ne tik mokėsite mažiau, bet ir rinksitės iš daugybės skrydžių variantų. Kuo arčiau skrydžio data – tuo daugiau mokėsite už lėktuvų bilietus. Norėdami sutaupyti, būtinai planuokite savo kelionę iš anksto!

Kaunas – Praha lėktuvų bilietai yra puikiausias būdas užtikrinti sau nepamirštamą kelionę!

Skrydžiai į Prahą

Skrydžiai iš Prahos