Prahos zoologijos sodas

Į Prahą turistai traukia norėdami pasigrožėti autentiška miesto architektūra, istoriniais monumentais, aplankyti daugybę įdomių muziejų ir galerijų. Prahos miesto atmosfera – išskirtinė. Visai ne keista, kad kelionės į Prahą nepraranda savo populiarumo. Turistai į Prahą didžiuliais srautais plūsta iš viso pasaulio – vieni norėdami tiesiog pasilinksminti, o kiti – norėdami iš arti susipažinti su išskirtine Čekijos Respublikos kultūra. Tačiau Prahoje aplankyti galėsite ne tik muziejus ir pilis – mieste jūsų laukia daugybė įvairių pramogų. Viena jų – didžiulis Prahos zoologijos sodas.

Prahos zoologijos sodas

Ši pramoga Prahoje patiks visai šeimai. Prahos zoologijos sodas yra vienas gražiausių visoje Europoje. Zoologijos sode gyvena beveik penki tūkstančiai gyvūnų – iš viso net daugiau nei septyni šimtai skirtingų gyvūnų rūšių. Prahos zoologijos sodas garsėja savo Dramblių slėniu, Indonezijos džiunglėmis, Lemūrų sala, Gorilų ir pingvinų paviljonais, akvariumais ir kitomis lankytinomis vietomis.

Prahos zoologijos sodas pripažintas geriausiu Europoje ir patenka į geriausių pasaulio zoologijos sodų sąrašą. Gyvūnams čia sukurtos puikios gyvenimo sąlygos – zoologijos sodas yra milžiniškas, taigi gyvūnai turi daug erdvės judėti. Zoologijos sode gyvenantys žvėreliai yra išgelbėti nuo įvairių negandų ir pavojų. Tiesa, labai daug zoologijos sodų gyventojų gimė nelaisvėje.

Prahos zoologijos sodo adresas - Prahos Trojos rajonas, Praha 7. Įėjimas saugusiems kainuoja maždaug 200 CZK, o vaikams mažiau – apie 150 CZK. Vasaros sezonu, zoologijos sodas dirba nuo devynių ryto iki septynių vakaro. Kitais metų laikais, Prahos zoologijos sodo darbo valandos yra trumpesnės.

Kelionės į Prahą – puikus pasirinkimas nepamirštamai praleisti savo atostogas. Miestas labai pigus, o lėktuvų bilietai į Prahą niekada nekainuoja daug! Taigi pigios kelionės į Prahą yra net labai realios ir garantuos jums puikiai praleistą laiką.

Skrydžiai į Prahą

Skrydžiai iš Prahos