Prahos senamiestis

Praha – išskirtinis Europos miestas, kiekvienais metais pritraukiantis daugiau nei dešimt milijonų turistų. Kelionės į Prahą tokios populiarios tikrai ne veltui! Unikali miesto atmosfera, daugybė lankytinų objektų, įvairios pramogos, vakarėliai ir autentiška kultūra – visos detalės, sukuriančios nepamirštamas atostogas. Vienas įdomus faktas – Praha yra vienas iš nedaugelio miestų, kurie beveik nenukentėjo Antrojo Pasaulinio karo metu. Būtent dėl šios priežasties, architektūra Prahoje yra tokia autentiška ir išskirtinė, o lankytini objektai ir istoriniai monumentai privers jus pasijausti, lyg kelionėje laiku. Prahos senamiestis yra įtrauktas į UNESCO pasaulinį paveldo sąrašą – jį aplankyti privalote bent kartą gyvenime!

Prahos senamiestis

Prahos senamiestis yra tarsi laiko kapsulė į praeitį. Karų metu nenukentėjusi miesto dalis, išsaugojo daugybę istorinių monumentų, kurie pritraukia milijonus turistų iš viso pasaulio. Prahos senamiestis – viduramžių architektūrą išlaikiusi miesto dalis, kurioje įsikūrę daugiausiai miesto lankytinų objektų.

Vienas lankomiausių objektų Prahos senamiestyje – Prahos senamiesčio aikštė. Išskirtinės architektūros apsuptyje, senamiestis saugo Astronominį laikrodį. Istoriniai pastatai, supantys Prahos senamiesčio aikštę, yra tarsi Prahos architektūros ekspozicija, lengvai prieinama visiems mieste apsilankiusiems turistams.

Visai ne keista, kad Prahos Senamiestyje yra daugiausiai lankytinų miesto vietų. Mažasis miestas – Prahos dalis, kurią su senamiesčiu jungia garsusis Karolio tiltas. Mažajame mieste galėsite pasigrožėti istorine architektūra, apsilankyti viename iš daugelio restoranų, kavinių ir barų. Karolio tiltas – žymiausias tiltas mieste. Tai tarsi miesto kultūros centras – čia nuolat groja muzikantai, menininkai piešia praeivių portretus, pardavinėja suvenyrus, fotografuoja.

Turbūt žymiausias Prahos lankytinas objektas – Prahos pilis. Pilis matoma iš daugumos senamiesčio taškų. Prie pilies kasdien vyksta įspūdingas sargybos apsikeitimas – tai iš tiesų įspūdingas reginys. Pilies kiemą galite apžiūrėti nemokamai, tačiau įėjimas į pilies vidų – kainuoja.

Skrydžiai į Prahą

Skrydžiai iš Prahos