Prahos pilis

Praha – unikalus miestas, sėkmingai išsaugojęs autentišką viduramžių architektūrą. Miestas beveik nenukentėjo antrojo pasaulinio karo metu – tuo negali pasigirti dauguma Europos miestų. Prahos senamiestis yra nuostabaus grožio miesto dalis, kurioje turistai gali pasigrožėti ne tik unikalia architektūra, bet ir pasidžiaugti daugybe istorinių monumentų ir lankytinų objektų. Tikrai ne keista, kad Prahą kasmet aplanko milijonai turistų iš viso pasaulio. Kelionės į Prahą metu, tiesiog privalu aplankyti nuostabiąją Prahos pilį. Visame pasaulyje garsi pilis pritraukia tūkstančius turistų kasdien.

Prahos pilis

Prahos pilys, kaip ir pilys visoje Čekijos Respublikoje, yra garsios ne tik Europoje, bet ir visame pasaulyje. Prahos pilis yra įsikūrusi ant aukščiausios miesto kalvos ir yra matoma praktiškai iš bet kurio senamiesčio taško.

Prahos pilis pastatyta dar devintame amžiuje ir yra Prahos istorijos pradžia. Prahos pilis ilgą laiką buvo Čekijos Respublikoskaralių, Šv.. Romos Imperijos imperatorių ir prezidentų pasitarimų ir susirinkimų vieta. Prahos pilis – didžiausia senovinė pilis visame pasaulyje. Prahos pilį supa nuostabi istorinė architektūra. Prie pilies įsikūrusi Auksinė gatvelė – tai turbūt gražiausia Prahos gatvė, kurioje pamatysite įvairiaspalvius istorinius pastatus, ankščiau buvusius pilies šauklių ir auksakalių namais.

Įėjimas į Prahos pilies kiemą yra nemokamas. Čia galėsite pasigrožėti įspūdinga Karališkosios apsaugos pasikeitimo ceremonija. Įėjimas į pačią pilį – mokamas. Tačiau mokėti tikrai verta. Pilyje galėsite pasigrožėti įspūdingomis menėmis ir karališkaisiais kambariais.

Savo viešnagės Prahoje metu, tiesiog privalote apsilankyti istorinėje Prahos pilyje! Po apsilankymo pilyje, nesunkiai ir greitai pasieksite bet kurį Prahos senamiesčio tašką. Pilis apsupta daugybės nuostabaus grožio bažnyčių ir istorinių pastatų, aplink daugybė kavinių ir suvenyrų parduotuvių.

Prahos pilies adresas: 119 08 Prague 1, Čekija

Skrydžiai į Prahą

Skrydžiai iš Prahos