Prahos metro

Į Prahą kasmet plūsta šimtai tūkstančių turistų iš viso pasaulio. Keliautojai žavisi unikalia Prahos miesto architektūra – Čekijos Respublikos sostinė yra vienas iš ne daugelio Europos miestų, kuris beveik nenukentėjo Antrojo Pasaulinio karo metu. Pasivaikščiojimas Prahos gatvėse yra tarsi turas po muziejų – architektūrinis paveldas, istoriniai monumentai, daugybė meno kūrinių ir lankytinų objektų, sukuria išskirtinę miesto atmosferą. Turistai renkasi keliones į Prahą, nes šis miestas yra labiausiai tinkantis norintiems susipažinti su unikalia Čekijos Respublikos kultūra. Turizmo industrija Prahoje – išvystyta bene iki tobulumo! Kartu su turizmo sektoriumi, puikiai veikia ir viešasis transportas Prahoje. Turistai Čekijos Respublikos sostinėje, tikrai lengvai galės keliauti po visą miestą!

Prahos metro

Prahos metro yra turbūt greičiausias ir patogiausias būdas keliauti mieste. Prahos metro patogiai išsidėstęs po visą miestą, todėl lengvai galėsite pasiekti bet kurį Prahos tašką. Prahos metro turi dvi linijas ir net šešiasdešimt vieną stotelę – tai vienas geriausių būdų keliauti Prahos mieste. Metro bilietai Prahoje pardavinėjami stotyse ir net kai kuriuose viešbučiuose. Prahos metro kaina priklauso nuo to, kokį bilietą pirksite – vienkartinį ar bilietą kelioms dienoms. Prahos metro žemėlapis, žinoma, yra internete, taip pat jį rasite visose metro stotelėse.

Prahos viešasis transportas

Prahoje taip pat galima keliauti autobusais ir tramvajais. Jei jums reikia nukeliauti į atokesnius Prahos rajonus – geriausias pasirinkimas yra autobusai. Prahos autobusai važinėja dažnai, nėra brangūs ir stoteles pasiekia tikrai greitai. Prahos tramvajai yra šiek tiek lėtesni už autobusus ir Prahos metro. Tačiau turistai ir vietiniai gyventojai mėgsta keliauti tramvajais – tai įdomus ir pigus būdas pasiekti norimas vietas mieste.

Viešasis transportas Prahoje pritaikytas keleivių patogumui, taigi viešnagės Prahoje metu, tikrai nesusidursite su nesklandumais dėl susisiekimo mieste.

Skrydžiai į Prahą

Skrydžiai iš Prahos