Orai Prahoje

Atostogos Prahoje – nuostabus pasirinkimas. Regis, kad kelionės į Prahą niekada neišeis iš mados – turistai milžiniškais srautais traukia aplankyti Čekijos Respublikos sostinę. Unikali Prahos kultūra ir išskirtinė miesto atmosfera nepalieka abejingų. Pasivaikščiojimas Prahos senamiestyje gali pasirodyti, kaip turas po muziejų ar net kelionė laiku – Praha yra vienas ne daugelio miestų, kurie beveik nenukentėjo Antrojo Pasaulinio karo metu ir išlaikė istorinį autentiškumą. Kelionės į Prahą garantuos visapusį pasitenkinimą ir linksmai praleistą laiką. Norėdami, kad atostogų laiko jums nesugadintu nereikšmingos smulkmenos, būtinai pasidomėkite, kokie orai jūsų lauks, kai nukeliausite į Prahą.

Orai Prahoje

Prahos klimatas yra vidutinis žemyninis.Tai reiškia, kad žiemos Prahoje yra pakankamai žvarbios, tačiau tikrai švelnesnės nei Lietuvoje. Sniego Prahoje nedaug. Apskritai, žiemą Prahoje iškrenta mažiausiai kritulių. Vidutinė žiemos temperatūra Prahoje yra maždaug -5 laipsniai. Tačiau, jei į Prahą keliausite gruodžio mėnesį, temperatūra greičiausiai bus aukštesnė, nei nulis.

Dideli karščiai Prahoje – reti. Vasaros Prahoje saulėtos ir drėgnos – Prahoje labai dažni gausūs, bet trumpi krituliai. Karščiausias mėnuo Prahoje yra liepa – vidutinė temperatūra liepos mėnesį yra maždaug 24 °C, tačiau kartais pakyla iki trisdešimties laipsnių. Liepos mėnesį, Prahoje yra dažniausios audros, taigi planuodami kelionę – būtinai turėkite tai omenyje.

Pats optimaliausias laikas keliauti į Prahą yra ruduo ir pavasaris. Orai rudenį Prahoje yra šilti, tačiau gaivūs, krituliai dažni, tačiau praktiškai niekada nebūna gausūs. Pavasarį Prahoje orai labai panašūs – orai vėsūs, tačiau nėra šalta. Tiesa, tiek rudenį, tiek pavasarį, Prahoje labai dažnas stiprus rūkas, visame mieste laikosi didelis drėgmės lygis.

Prieš keliaudami į Prahą pasidomėkite, kokie orai jūsų laukia. Pasirūpinkite, kad jūsų garderobas atitiktų orus, kurie jūsų lauks kelionės metu. 

Skrydžiai į Prahą

Skrydžiai iš Prahos