Lankytinos Prahos vietos

Kelionės į Prahą visada buvo populiarios ir, regis, niekada neišeis iš mados. Praha nenuginčijamai yra vienas unikaliausių ir įspūdingiausių Europos miestų, taigi visai ne keista, kad kiekvienais metais Čekijos Respublikos sostinę aplanko milijonai turistų iš viso pasaulio. Atostogos Prahoje patiks visiems – norintiems susipažinti su čekiška kultūra ir istorija, norintiems pasilinksminti vakarėliuose bei norintiems tiesiog pabėgti nuo rutinos. Kelionės į Prahą patiks visokio amžiaus turistams, taigi atostogas Prahoje galite planuoti tiek su draugais, tiek su šeima. Lankytinos Prahos vietos ne veltui garsios visame pasaulyje.

Įdomios vietos Prahoje

Vienas įdomiausių faktų apie Prahą – šis miestas beveik nenukentėjo Antrojo Pasaulinio karo metu. Prahos senamiestis įtraukas į UNESCO pasaulinio paveldo sąrašą, o daugybė istorinių lankytinų vietų tikrai neleis jums nuobodžiauti.

Vienas įspūdingiausių Prahos statinių – Šv. Mikalojaus bažnyčia. Unikalus bažnyčios kupolas matosi net iš tolo, o bažnyčios skliautą puošia nuostabaus grožio freska. Ši bažnyčia yra vienas gražiausių Baroko stiliaus statinių Europoje. Dar viena įspūdinga bažnyčia Prahoje – Šv. Vito katedra. Katedros bokštai yra viena didžiausių Prahos puošmenų, o istorinė gotikinė bažnyčia pritraukia šimtus tūkstančių lankytojų kasmet.

Kai viešėsite Prahoje, būtinai apsilankykite Vaclovo aikštėje, įsikūrusioje Prahos naujamiestyje. Aikštėje įsikūręs Nacionalinis muziejus, o pačią aikštę supa įspūdingi architektūriniai paminklai, bei daugybė restoranų, kavinių ir barų.

Vienas lankomiausių Prahos objektų – istorinė Prahos pilis. Ant aukščiausios Prahos kalvos pastatyta šimtametė pilis yra didžiausia visame pasaulyje! Turistai ypatingai mėgsta turus į Prahos pilį – čia ne tik galima apsižvalgyti po istorinį pastatą, bet sudalyvauti įvairiose viduramžių pramogose.

Šokantys Prahos muziejai, Astronominis laikrodis, Senosios Prahos Žydų kapinės ir daug kitų istorinių lankytinų objektų Prahoje, yra priežastis, dėl ko šis Europos miestas yra toks populiarus turistų tarpe. 

Skrydžiai į Prahą

Skrydžiai iš Prahos