Laikas Prahoje

Kelionės į Prahą, regis, niekada neišeis iš mados. Turistai milžiniškais srautais traukia į Čekijos Respublikos sostinę, susivilioję ne tik žemomis kainomis mieste, bet ir daugybe pramogų bei lankytinų objektų. Unikalią Prahos miesto atmosferą sukuria nuostabus senamiestis ir istoriniai monumentai. Mieste itin vertinamas menas ir kultūra, vietiniai čia draugiški, Prahoje pilna linksmybių ir įvairių renginių. Tai tiesiog svajonių miestas! Na, o pigios kelionės į Prahą užtikrina, kad bet kas galėtų apsilankyti nuostabioje Čekijos Respublikos sostinėje. Keliaudami į bet kurią pasauli šalį, turite pasirūpinti keliomis atostogų detalėmis. Viena iš jų – sužinoti koks tikslus vietos laikas ir teisingai nustatyti savo laikrodžius.

Tikslus laikas Prahoje

Keliaudami į kitą šalį, būtinai tiksliai žinokite, koks yra vietos laikas. Tai padės išvengti daugybės nesusipratimų ir užtikrins, kad jūsų kelionė bus visapusiškai maloni. Laikas Prahoje skaičiuojamas pagal CET (Central European Time). Tai reiškia, kad laikas Prahoje, nuo Lietuvos laiko, atsilieka viena valanda. Keliaudami į Prahą, nepamirškite atsukti savo laikrodžių viena valanda atgal, taip kelionės metu visada žinosite, koks laikas Prahoje.

Laikrodžių atsukimas gali pasirodyti, kaip nereikšminga smulkmena. Tačiau atostogų metu, tikrai nesinori rūpintis dėl menkiausių nesusipratimų. Taigi keliaudami, iš anksto pasirūpinkite, kad tiksliai žinotumėte, koks yra šalies ar miesto vietos laikas. Taip niekur nevėluosite, spėsite į visus muziejus ir lankytinas miesto vietas.

Laikas Prahoje bėga kitokiu ritmu ir atostogos tiesiog bėgte prabėgs. Daugybė lankytinų objektų ir pramogų mieste, neleis jums nuobodžiauti. Norėdami pigiai keliauti į Prahą, būtinai atostogas planuokite iš anksto. Lėktuvų bilietai į Prahą pigiausi tuomet, kai juos perkate iš anksto – bent penki ar šeši mėnesiai prieš skrydį.

Skrydžiai į Prahą

Skrydžiai iš Prahos