Kainos Prahoje

Kelionės į Prahą visada buvo labai populiarios ir, regis, niekada neišeis iš mados. Turistai didžiuliais srautais traukia į Prahą dėl daugelio priežasčių – Čekijos Respublikos sostinė yra vienas įspūdingiausių Europos miestų, sukaupęs didžiulį istorinį palikimą, daugybę lankytinų vietų, išsaugojęs unikalų senamiestį bei šimtametes pilis, galintis pasigirti didžiuliu barų, kavinių ir restoranų pasirinkimu, turistus viliojantis unikalia miesto atmosfera ir draugiškais vietiniais gyventojais. Atostogos Prahoje garantuotai sukurs jums daugybę nepamirštamų prisiminimų ir užtikrins puikiai praleistą laiką. Na, ar žinote kokios kainos Prahoje? Dėl žemų kainų mieste, pigios kelionės į Prahą yra lengvai suorganizuojamos ir tikrai nenuskriaus jūsų piniginės!

Atostogų Prahoje metu, prasimaitinsite tikrai pigiai. Net jei kasdien valgysite kavinėse – neišleisite daug pinigų. Papietauti kavinėje, vienas žmogus gali už vos keturis ar penkis eurus – tai vidutinė pietų kaina Prahoje. Jei norėsite dviese pavakarieniauti restorane, tai jums atsieis vos šiek tiek daugiau, nei dvidešimt eurų. Čekijos Respublika garsėja unikalia alaus kultūra. Turbūt geriausia vieta tuo įsitikinti – Praha. Vidutiniškai, bokalas čekiško alaus, kainuoja apie eurą ir retai kada kainuoja daugiau nei du eurus. Norėdami dar labiau sutaupyti – maistą pirkite parduotuvėse. Maisto kainos Prahoje dažnai būna žemesnės, nei Lietuvoje, taigi sutaupyti problemų nekils!

Viešbučių Kainos Prahoje labai įvairios. Galite apsistoti liukso klasės viešbutyje, tačiau galite gyventi ekonominės klasės nakvynės namuose. Kad ir koks jūsų kelionės biudžetas – tikrai rasite sau tinkamą nakvynės variantą. Norėdami sutaupyti, viešbučių Prahoje ieškokite iš anksto. Rezervavę vietą nakvynei bent pusmetis prieš kelionę – gerokai sutaupysite.

Viešojo transporto kainos Prahoje yra tikrai mažos. Viešojo transporto bilietas kainuos apie 89 centus, o taksi kaina Prahoje už kilometrą – vos keliais centrais didesnė. Taigi, net važinėdami po miestą taksi, tikrai nesumokėsite daug!

Skrydžiai į Prahą

Skrydžiai iš Prahos