Apie Prahą

Praha nenuginčijamai yra vienas gražiausių Europos miestų. Čekijos Respublikos sostinė, šimtus tūkstančių lankytojų pritraukia išskirtine miesto atmosfera – Praha beveik nenukentėjo Antrojo Pasaulinio karo metu, todėl mieste kartais galima pasijusti, lyg muziejuje. Išskirtinė istorinė miesto architektūra, sukuria unikalų miesto veidą. Vien pasivaikščiojimas senamiesčio gatvėmis Prahoje, privers jus pasijausti, lyg laiku nukeliavus į praeitį. Turistai labai gerai atsiliepia apie Prahos miestą ir ne veltui – kelionės į Prahą, tikrai puiki idėja, nes Čekijos Respublikos sostinė yra tiesiog nuostabi. Pigūs lėktuvų bilietai į Prahą, garantuos jums ne tik pigų skrydį, bet ir visapusiškai puikią kelionę.

Ką verta pamatyti Prahoje?

Čekijos Respublika visame pasaulyje garsėja šalyje išlikusiomis pilimis. Čia jų šimtai! Praha – tikrai ne išskirtis. Apsilankę mieste, galėsite nuvykti į daugelį šimtamečių pilių, kurios tikrai nepaliks abejingų. Prahos pilis – įspūdingas istorinis statinys, kurį aplankyti tiesiog privalo kiekvienas Prahos svečias. Istorinis Prahos senamiestis, tikrai ne be priežasties įtrauktas į UNESCO pasaulinį paveldo sąrašą. Kaip jau buvo minėta, Praha yra vienas iš ne daugelio miestų, kurie beveik nenukentėjo Antrojo Pasaulinio karo metu. Dauguma lankytinų Prahos objektų yra įsikūrę senamiestyje. Vienas iš labiausiai turistų numylėtų objektų – Astronominis Prahos laikrodis. Įsikūręs Prahos rotušės aikštėje.

Šimto bokštų miestu praminta Praha, tikrai turi kuo pasigirti ir ką parodyti turistams. Miestas garsus ne vien šimtais lankytinų vietų, bet ir unikalia miesto atmosfera. Prahoje labai vertinama kultūra, vietinis gyvenimas čia plaukia kitokiu rimtu, nei likusioje Europoje. Čekai – labai draugiški ir visados laimingi žmonės. Atvykę į Prahą atostogoms, norėsite čia likti amžinai – liūdėti šiame poetiškame mieste tiesiog neįmanoma.

Lėktuvų bilietai į Prahą – vartai į nuostabių atostogų pradžią. Turistams labai pasisekė, nes lėktuvų bilietai į Prahą yra pigūs, o kelionė – tikrai nepamirštama!

Skrydžiai į Prahą

Skrydžiai iš Prahos